Розпочато набір на додаткові заняття

Китайська мова

Привіт! Nǐ hǎo! 你好!

Китайська здається складною, але тільки для тих, хто її не вивчає.
Викладач допоможе вашій дитині полюбити і зрозуміти цю мову швидко та перетворю складний процес вивчення у цікавий та легкий. На наших уроках будуть використані 100% працюючі методики викладання: комунікативна та ігрова. Ваша дитина і не помітить, як почне говорити китайською. Бо китайська - це легко! Китайська - не математика 😉

Групи: 4-6, 7-9, 10-12 років

2 рази/ тиждень
1,5 години/ урок

Вартість абонементу: 2500 грн.

Англійська мова

Чи замислювалися ви, скільки сьогодні англійської у нашому повсякденному житті? Адже ця мова, як не дивно усвідомлювати, оточує нас усюди. Щоб наразі бути прогресивною людиною треба вчити англійську – ось він, однозначний висновок.

Відомо, що найкращим етапом для початку накопичення словникового запасу і навчання розмовної мови є так званий «сенситивний» період. Триває він від 3-х до 7-ми років життя. Саме у цей час дитині легко вивчити навіть не одну, а кілька іноземних мов.

У «Baby House» на заняттях з розвиваючої ігрової англійської ми чекаємо дітей від 3-х до 7-ми років.

Групи: 3-4, 4-5 та 5-7 років

2 рази/ тиждень
1,5 години/ урок

Вартість абонементу: 2500 грн.

Експрес підготовка до школи

Курс експрес підготовки до школи - це курс для майбутніх першокласників, що спрямований на полегшення адаптації до шкільного навчання.

Упродовж курсу, через гру діти знайомляться з буквами й цифрами, вчаться читати, рахувати, самостійно виконувати поставлені завдання, опановують навики письма, розвивають кмітливість і мовлення, вчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх, розвивають пам’ять, увагу, мислення, а також вивчають англійську мову.

В програмі курсу:

  •  Математика/ логіка
  •  Читання, письмо
  •  Англійська мова

2 рази/ тиждень
1,5 години/ урок

Вартість абонементу: 2500 грн.

ЗАПИСАТИСЯ